Ametyst Hostel

Основні зручності

  • Wi-Fi

  • Розміщення з домашніми тваринами не дозволяється

Розташування

    Ametyst Hostel Krakow розташований в межах 5 хвилин ходьби від головної площі та має громадську парковку поблизу.

    Хостел розташований біля історичних пам'яток, таких як Вавельський замок. Крім того, цей хостел Кракова розміщений в межах 1.3 км від таких природних пам'яток, як Парк імені Генрика Йордана.

    У цьому помешканні 23 номерів, деякі з них оснащені кавоваркою, а також такими зручностями, як телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами.

    Хостел Кракова розташований недалеко від ресторану Trattoria Mamma Mia, де подають страви італійської кухні. У хостелі Ametyst є мінікухня. Хостел Ametyst розміщений майже за 5 хвилин пішки від автовокзалу Teatr Bagatela 01 та недалеко від залізничного вокзалу Kraków Main.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    • Розміщення дітей та додаткові ліжка
    • Дитячі ліжка в номері не надаються.

    Варіанти номерів у Ametyst Hostel Краків

    У цьому помешканні 23 номерів, деякі з них оснащені кавоваркою, а також такими зручностями, як телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото Ametyst Hostel Краків Фаст-фуд фото
    Dormitory Room Mixed

    Розмір: 14 м²

    Тип ліжка: 1 Двох'ярусне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото Ametyst Hostel Краків Коридори фото
    Dormitory Room Mixed

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Двох'ярусне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Ванна кімната фото Ametyst Hostel Краків Коридори фото Ametyst Hostel Краків Номер фото
    Private Bathroom Queen Room

    Розмір: 18 м²

    Тип ліжка: 1 Двоспальне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото Ametyst Hostel Краків Фаст-фуд фото Ametyst Hostel Краків Туалети фото
    Dormitory Room Mixed

    Розмір: 14 м²

    Тип ліжка: 1 Двох'ярусне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Зручності фото
    Чотиримісний номер

    Розмір: 13 м²

    Тип ліжка: 1 Двох'ярусне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Коридори фото Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото
    Dormitory Room Mixed

    Розмір: 30 м²

    Тип ліжка: 1 Двох'ярусне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото Ametyst Hostel Краків Спортзал фото
    Номер

    Розмір: 10 м²

    Тип ліжка: 1 Односпальне ліжко

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Ліжка хостела фото Ametyst Hostel Краків Спортзал фото
    Номер з двома односпальними ліжками

    Розмір: 13 м²

    Тип ліжка: 2 Двох'ярусні ліжка

    Детальніше +
    Ametyst Hostel Краків Кухня фото
    Номер з двома односпальними ліжками

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +

    Розташування Ametyst Hostel Краків

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт
    Показати місця поблизу

    Місця поблизу

    Аеропорти (1)

    Міжнародний аеропорт Івана Павла II Краків-Баліце
    15.6 км

    Залізничні вокзали (1)

    Центральний залізничний вокзал Кракова
    1.2 км

    Визначні місця (9)

    Галерея сучасного мистецтва Бункір Штуки
    200 м
    Church of the Visitation of the Blessed Virgin Mary
    200 м
    Палац мистецтва
    200 м
    Monument to Piotr Skrzynecki
    400 м
    Ратушна вежа
    450 м
    National Museum of Cracow
    800 м
    Базиліка тіла Христа
    1.9 км
    Галерея Казимир
    2.1 км
    Cracow Aqua Park
    4.7 км

    Відгуки гостей про Ametyst Hostel Краків

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Ametyst Hostel Краків